Let op: 'cPanel' phishing e-mails in omloop

Wij willen jullie er graag op attenderen dat diverse KNLTB.Club gebruikers phishing e-mails ontvangen van de afender 'cPanel'. Phishing e-mails worden gebruikt voor het oplichten van mensen. Zo wordt er geprobeerd om mensen naar een valse website (vaak ook een kopie van een echte website) te lokken, om daar -niets vermoedend- in te loggen met persoonlijke gegevens. De Phishing e-mail van cPanel vraagt je om je wachtwoord te recetten. DOE DIT NIET EN VERWIJDER DE E-MAIL !!!          

 

 Beste leden,

Het hoge woord is eruit "DUBBELEN MAG WEER; MAAR HET TERRAS EN CLUBHUIS BLIJVEN NOG GESLOTEN"
Naar aanleiding van de persconferentie van woensdag 19 mei j.l heeft de KNLTB besloten de
richtlijnen versneld te versoepelen. Spelers mogen vanaf donderdag 21 mei (Hemelvaartsdag)
ook dubbelen, 4 spelers op één baan is bij vrij spelen toegestaan, mits de 1,5 meter afstand
van elkaar gehandhaafd wordt.
Het clubhuis en terras moeten volgend op de overheidsmaatregel voor sportkantines nog
gesloten blijven tot 1 september 2020. Het Outbreak Management Team bekijkt de mogelijkheid
of sportkantines per 1 juli weer open mogen
Alle overige maatregelen zoals die eerder van toepassing waren op de jeugdtrainingen en
singlepartijen blijven ongewijzigd van kracht.

DE MAATREGELEN:

 • Iedereen dient online te reserveren via onze clubapp.  Het afhangbord is niet te bereiken

 • Je mag pas maximaal 5 minuten voor je afhangtijd aanwezig zijn op het sportpark.

 • Het clubhuis, terras, douches, kleedruimtes en toiletten zijn dicht.

 • Ga voorafgaand aan je bezoek aan het tennispark thuis naar het toilet.•

 • Verder gelden de regels van de RIVM (hygiëne/afstand/ horeca):

 • Houd 1,5 meter afstand.

 • Blijf thuis als je een van de volgende klachten hebt: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn,

  lichte hoest, of verhoging (vanaf 38 graden Celsius).

 • Blijf thuis als iemand in jouw huis koorts heeft en/ of benauwdheidsklachten.

 • Clubhuis, kleedlokalen en toiletten zijn dicht dus kleed je thuis al om en douche ook thuis

 • Vermijd fysiek contact met andere tennissers en hun spullen.

 • Geen handen schudden en/of high five.

 • Gebruik de telborden niet !

 • Ga na het voltooien van tennispartijtje of les meteen weer naar huis en blijf niet op het park hangen

 • Volg altijd de aanwijzingen van eventueel aanwezige verantwoordelijke personen op ! 

 • Bovenstaande regels gelden in ieder geval tot 1 juni 2020 mits de situatie rond het coronavirus niet verslechterd. Wij zullen gedwongen zijn iemand de toegang tot het tennispark te ontzeggen wanneer blijkt dat die willens en wetens in strijd is met één van bovenstaande maatregelen!

 • LET OP: na je speeltijd moeten de banen gewoon geveegd worden maar hang de sleepnetten terug op de daarvoor bestemde haken.

Wij vertrouwen erop dat iedereen zowel het protocol als de hygiënemaatregelen respecteren,
De gewijzigde regels zoals die nu op het park van toepassing zijn en de aanwijzingen van
toezichthouder(s) en/of bestuur opvolgt.

Onze jeugd alsmede onze enkelspelers hebben de laatste tijd laten zien hoe het moet en dus
hebben wij het volste vertrouwen dat dit vanaf 21 mei ook gaat lukken.

Het installeren van de clubapp indien je die nog niet mocht hebben:

Let erop dat je de laatste versie 2.0 van de clubapp op je smartphone moet hebben staan !

De eerste stappen om de clubapp te installeren !

De nieuwste versie van de ClubApp is er! Het is nog nooit zo makkelijk geweest op up to date te blijven met jouw club, jouw bardiensten te beheren, banen te reserveren, competitie uitslagen te bekijken en een maatje te zoeken om mee te tennissen. In deze handleiding wordt er uitgelegd hoe je deze acties kunt doen.

Allereerst dien je de app te downloaden. Dit kun je doen in de App Store of via Google Play of via deze link:

https://apps.apple.com/nl/app/k.n.l.t.b.clubapp/id1450502339

of

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.lisa.knltb.app&hl=nl

Zodra je de app hebt gedownload, zoek je jouw club op via de zoekfunctie en kun je inloggen. Als je club hier niet tussen staat, kan het zijn dat de deze club geen gebruik maakt van de ClubApp. Neem dan contact op met het bestuur.

Inloggen

Nadat je jouw vereniging hebt geselecteerd, krijg je het inlogscherm. Hier kun je inloggen met je bondsnummer of je clublidnummer. Je bondsnummer staat op het gegeven pasje van de club of kun je opvragen bij de ledenadministrateur. Je wachtwoord kun je ook opvragen bij de ledenadministratie of zelf installeren door op ‘reset mijn wachtwoord’ te klikken, dan wordt er een mail verstuurd naar jouw geregistreerde e-mailadres. Ook kun je hier bij de app inloggen als gast. Dit betekent dat je niet alles kunt bekijken in de app en geen diensten kunt inplannen of banen kunt reserveren.

Wachtwoord vergeten?

Ben je je wachtwoord kwijt of vergeten? Allereerst kun je deze aanpassen door ‘reset mijn wachtwoord’ te selecteren. Je dient in dat scherm je bondsnummer of je clublidnummer in te vullen, er wordt een e-mail verstuurd naar het e-mailadres dat daar aan gekoppeld is. Komt er geen mail binnen? Vraag aan de ledenadministratie of ze het juiste e-mailadres hebben en bekijk je spam-inbox. De ledenadministrateur kan ook zelf een wachtwoord naar jou versturen via het beheer.

Baan reserveren

Vanuit de ClubApp kun je van te voren een baan reserveren. Allereerst zie je een overzicht van alle banen en reserveringen. Als er een rondje staat met een streep, betekent dit dat de baan niet gereserveerd kan worden. Het plusje betekent dat je die tijd een reservering kuntmaken. Zodra je hier op klikt, kom je in de volgende pagina waar je alle informatie kuntinvullen. Door op ‘speler toevoegen’ te klikken, kun je in de ledenlijst zoeken naar een spelerof kun je kiezen uit één van jouw tennismaatjes. Door op een gemaakte reservering te klikken in het overzicht, zie je meer informatie over de reservering.

 

 

 

 

 


(C) TV Shaile 2019